۴ مزیت یک راه حل پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه

پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه راه حل استانداردی است که اطلاعات و داده هایی را که ممکن است حذف یا تغییر داده شوند بازیابی می کند. در واقع به عنوان بیمه اطلاعات شما عمل می کند. راه حل پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از دزدیده شدن و از دست دادن اطلاعات بیشتر در مورد کنترل خرابی تجهیزات یا سرقت محافظت می کند. در ادامه چهار مزیت اصلی  این راهکار را بررسی خواهیم کرد.

 

  1. پشتیبان گیری سریع از اطلاعات و کاهش زمان بازیابی

به طور کلی، در موارد از دست دادن داده ها یا اطلاعات مهم، جایگزینی فایل های از دست رفته چندین ماه طول می کشد. ممکن است بر اعتماد و اعتبار رابطه شما با مشتری تأثیر بگذارد. این راهکار می تواند به شما کمک کند تا سریعتر شرایط را به حالت سابق برگردانید.

 

  1. حفظ اعتبار شرکت با راه حل پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه

قطعی و downtime های طولانی و مکرر برای هیچ کسب و کاری تنها به ضررهای مالی محدود نمی شود. طولانی تر شدن downtime می تواند منجر به افزایش هزینه ها شود و بر اعتبار شرکت تأثیر منفی بیشتری بگذارد. شرکا و مشتریان ممکن است اعتماد خود به کسب و کار را از دست بدهند زیرا ممکن است شرکت به دلیل downtime نتواند در اجرای تعهدات موفق عمل کند. استفاده از راه حل پشتیبان گیری و بازیابی برای شرکا و مشتریان شما این اطمینان را حاصل خواهد کرد که صرف نظر از طولانی شدن زمان downtime، با از دست دادن اعتبار مواجه نخواهند شد.

4 مزیت یک راه حل پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه

  1. حفظ اعتبار و توانایی کارمندان برای درآمدزایی با راه حل پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه

وقتی سازمانی نتواند مانند قبل عملیات تجاری خود را ادامه دهد، مواجه شدن با ضرر مالی کاملاً واضح و قابل پیش بینی است. این راهکار به شرکت کمک می کند تا یک تجارت سودآور را حفظ کند، از این طریق به مشتریان خود خدمت می کند و علی رغم ایجاد فاجعه یا هرگونه اخلال، درآمدزایی می کند.

 

  1. اجازه ندهید رقبایتان از شما پیشی بگیرند

در مرحله downtime، احتمالاً شاهد رقابت سختی در بازار خواهید بود. از این رو، باید مشتریان موجود خود را قبل از اینکه رقبا به آن ها نزدیک شوند، حفظ کنید. این دقیقاً همان جایی است که راه حل پشتیبان گیری و بازیابی تضمین می کند که سازمان ها اجازه نمی دهند در صورت بروز یک فاجعه و downtime بزرگ، رقیبی از کسب و کارشان پیشی بگیرد.

 

سازمان هایی که نیاز دارند داده ها و اطلاعات مهم خود را به سرعت بازیابی کنند، به یک راه حل پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه نیاز دارند. مزایای این راهکار بسیار بهتر از بازیابی سریع اطلاعات است. سازمان هایی که از این روش و راه حل برای بازیابی اطلاعات از دست رفته استفاده می کنند، قادر به مقاومت در برابر فاجعه و اخلال ها و از بین بردن اثرات منفی قطعی ها جدی و downtime هستند.

 

ما در نومانت به شما این اطمینان را می دهیم که با کمک راه حل پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه ما اطلاعات از دست رفته شما بازیابی خواهند شد. این امر همچنین باعث می شود که شرکت شما ضمن حفظ عملکرد و اعتبار خود، همچنان سودآور باشد. در صورتی که به دنبال یک راه حل قابل اطمینان برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات هستید، با تماس بگیرید!

 

منبع:

preemo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *