پشتیبانی زیرساخت و خدمات نومانت

خدمات زیرساخت IT نومانت بر اساس نیازهای کسب و کاری شما برنامه ریزی شده و تغییر می کند. خدمات زیرساخت های فناوری اطلاعات ما با هماهنگی معماری شبکه و ارتباطات end-to-end، اطمینان حاصل می کند که شرکت شما دارای بهترین راه حل های فناوری اطلاعاتی است که توسط کارشناسان خبره فناوری ساخته شده است. ما به تمام کسب و کارها در هر ابعادی که باشند، متناسب با نیاز آن ها خدمات پشتیبانی در محل و از راه دور را ارائه می دهیم.

 

مدیریت ۷/۲۴ help desk زیرساخت IT

توسعه دهندگان ما خدمات help desk زیرساخت IT را ارائه می دهند که ایجاد و مدیریت معماری help desk از راه دور و در محل را امکان پذیر می کند. ما یک مسئول هماهنگی ۷/۲۴ برای جامعه کاربری کسب و کار شما ارائه می دهیم تا کلیه درخواست های فنی، مشکلات، خدمات و سایر سؤالات فناوری اطلاعات را برطرف کنیم.

پشتیبانی زیرساخت

خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات بنگاه های اقتصادی

زیرساخت های IT سازمانی سفارشی و شخصی سازی شده ما ، مدیریت روزمره کاربر، پروتکل های دسترسی و امنیتی و سایر خدمات IT بنگاه های اقتصادی را ساده تر می کنند. ما همچنین خدمات مختلف پایگاه داده، انتقال داده ها در مقیاس بزرگ، پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات، تنظیمات سرور و وظایف مدیریت شبکه را انجام می دهیم.

 

خدمات پشتیبانی زیرساخت های شبکه

ما خدمات زیرساخت شبکه را انجام می دهیم، از جمله طراحی شبکه و برنامه ریزی معماری، ممیزی شبکه ، شبکه های خصوصی مجازی (VPN)، شبکه های ذخیره سازی (SAN)، و LAN / WAN و ادغام رسانه ها، و همچنین مدیریت و عیب یابی تجهیزات شبکه مانند روترها، گیت وی ها و فایروال ها.

 

خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات کسب و کارهای کوچک و متوسط

ما زیرساخت های فناوری اطلاعات را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ایجاد، حفظ و مدیریت می کنیم. معماری ارتباطات end to end ساخته شده بر پلتفرم های قابل اعتماد فناوری مانند پیام رسانی های مبتنی بر ایمیل و جلسات لایو و VoIP ، امکان ارتباط در زمان واقعی و به اشتراک گذاری داده ها را فراهم می کند. خدمات اینترانت / اکسترانت، پیام رسانی یکپارچه، به اشتراک گذاری اسناد و کنفرانس ویدئویی به افراد شما امکان برقراری ارتباط از راه دور یا حضوری را می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سیزده =