نشانه های نیاز به خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات

مواردی مانند دستگاه های خراب، نرم افزاری که به کندی کار می کند و کارمندان سرگردانی که نمی دانند چگونه باید این مشکلات را حل کنند، نشانه ی این است که کسب و کارتان به خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات نیاز دارد. شما باید به دنبال ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات مانند نومانت باشید و ممکن است لازم باشد به خاطر رشد سریع مشکلات همین حالا شخصی را استخدام کنید.

این تصور که می توانید این مشکلات را به تنهایی حل کنید اشتباه است. با بهره مندی از خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات، که هر کاری از تعمیر دستگاه های شما، برطرف کردن مشکلات نرم افزار و به روزرسانی سیستم ها در صورت لزوم را انجام می دهند، از بسیاری از مشکلات جلوگیری خواهید کرد. این شرکت ها اداره یک دفتر کارا و ایمن را برای شما ساده تر می کنند.

 

  1. امنیت با خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات

اگر کار شما با کامپیوتر و شبکه های تلفن همراه است، به شرکتی مانند نومانت نیاز خواهید داشت. این شرکت ها امنیت کسب و کار شما را تأمیین می کنند. ارائه دهندگان پشتیبانی فناوری اطلاعات شما باید چگونگی انجام این کار را توضیح دهند. آن ها نرم افزاری را که می توانند روی سرورهای شما استفاده کنند به شما نشان می دهند و نحوه ایمن نگه داشتن شبکه WIFI شما را توضیح می دهند.

 

  1. ذخیره سازی

خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعاتی که از نومانت دریافت می کنید شامل سرورهایی است که تمام داده های شما را ذخیره می کنند. شما می توانید تمام داده های خود را روی سروری که expand کردن آن است، ذخیره کنید و متوجه خواهید شد که با expand کردن سرور به جای خرید سرورهای جدید، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و پول بیشتری را پس انداز  کنید. می توانید یک سرور مختص شرکت خود تهیه کنید، یا می توانید سروری داشته باشید که می دانید کارایی دارد زیرا در گذشته یکی از آن ها را داشته اید. شما کنترل زیادی بر روی سرورهای خود دارید و می توانید از طریق یک لینک ایمن که شرکت IT به شما ارائه داده است، به سرور دسترسی پیدا کنید.

نشانه هایی که به شما می گوید به خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات نیاز دارید

  1. پس انداز پول با خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات

با سرمایه گذاری در خدمات فناوری اطلاعات پول زیادی را پس انداز می کنید زیرا کارمندان تمام وقت خود را برای انجام این کار استخدام نمی کنید. افرادی که خدمات IT شما را مدیریت می کنند با شما در مورد آنچه نیاز دارید صحبت می کنند. می توانید از آن ها بخواهید تا به شما در انتخاب دستگاه هایی که مقرون به صرفه تر هستند کمک کنند و در صورت نیاز گزینه های زیادی برای بهبود شرکت تان ارائه دهند. آن ها هزینه نصب را کاهش می دهند و درباره تمام مواردی که فکر می کنند به آن ها نیاز دارید با شما صحبت می کنند.

 

نتیجه گیری

افرادی که ترجیح می دهد دفتر خود را بدون صرف هزینه زیاد اداره کنند، باید از شرکت خدمات فناوری اطلاعات خود بخواهند که به آن ها در زمینه امنیت، ذخیره سازی و راه اندازی دفتر کمک کند. در صورت نیاز به ذخیره کردن داده هایتان می توانید از شرکت کمک بخواهید، یا می توانید این شرکت را با سخت افزار جدیدی که می تواند ارزان نصب کند به دفتر شما بیاورد.

 

منبع:

preemo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *