خدمات امنیت IT در مطب ها و مراکز درمانی

همه ما از ارزش سرویس های امنیتی آگاه هستیم. سرویس های امنیت IT نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با گسترش اطلاعات و نقض داده ها، اهمیت امنیت IT افزایش یافته است. در بعضی از صنایع، خدمات امنیت IT حتی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. در واقع، ضروری هستند!

 

نیاز به خدمات امنیت IT در برخی از صنایع

به عنوان مثال مطب ها و مراکز درمانی را در نظر بگیرید. به نظر شما کسب و کار دیگری وجود دارد که اطلاعات شخصی بیشتری را ذخیره کند؟ آن ها کد ملی، تاریخ تولد، شماره تماس، آدرس محل سکونت و … شما را دارند. پزشکان از نیاز به امنیت IT مطلع هستند، اما به دلیل اولویت های دیگری که در ذهن دارند (یعنی سلامتی ما)، ممکن است امنیت در صدر اولویت هایشان نباشد.

 

نیازهای کسب و کارهای سلامت محور

مطب ها و کلینیک های درمانی با سایر کسب و کارها متفاوت هستند. آن ها نیازهای خاصی دارند. پزشکان و متخصصان به یک سرویس امنیتی IT نیاز دارند که کارآمد و حرفه ای باشد و توانایی پاسخگویی به نیازهای آن ها را داشته باشد.

 

تصور کنید مطبی تمام سوابق و پرونده های ذخیره شده بیماران خود را از دست می دهد! بعدش چی شد؟ می شد اشتباه کرد! تعداد کمی از کسب و کارها در معرض خطر از دست دادن چنین اطلاعاتی قرار دارند. اما با داشتن یک سرویس معتبر و قابل اعتماد IT، این خطر بسیار کاهش می یابد.

ضرورت استفاده از خدمات امنیت IT در مطب ها و مراکز درمانی

ارائه خدمات در صورت نیاز!

هر کسب و کاری انتظار دارد که در اسرع وقت به مشکلاتشان رسیدگی شود. اگرچه نیازهای آن ها شایسته توجه است، اما رسیدگی به نیازها مراکز درمانی از اهمیت بیشتری برخوردار است. یک اتاق انتظار مملو از بیمار را در نظر بگیرید. فعالیت های روزمره طبق انتظار پیش می روند و ناگهان شبکه از کار می افتد. دسترسی به سرورهای ابری امکان پذیر نیست، روش های ارتباطی خارج از مراکز سخت و دشوار می شوند. امکان دسترسی به ایمیل وجود ندارد، اینترنت قطع است، و دسترسی به داده های ذخیره شده در شبکه نیز امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی چه کار می کنید؟ خوب اگر به درستی آماده شده باشید، بدون اینکه آشفته و مضطرب شوید، با مرکز ارائه دهنده خدمات IT تماس می گیرید!

 

خدمات امنیت IT مؤثر

شما نیاز دارید به شرکتی که مسلط و آشنا به ارائه خدمات در حوزه بهداشت و درمان است، مراجعه کنید! معامله با شرکت فناوری اطلاعاتی که هیچ اطلاعاتی از حوزه کاری شما ندارد، بیش از سودمند بودن مشکل ساز است. آیا شخصی که صلاحیت او تأیید نشده است برای سلامتی بیماران شما مسئولیت پذیر خواهد بود؟ البته که نه! شما به تخصص و مهارتی نیاز دارید که درصد کمی از افراد درباره آن اطلاعات و آگاهی دارند. فناوری شما باید مؤثر واقع شود، و در صورت عدم موفقیت، باید به کارآمدترین و بهترین شکل ممکن اصلاح شود.

 

متأسفانه در دنیای مدرن مواجه شدن با تهدیدهای امنیتی واقعیتی است که همه ما با آن رو به رو هستیم. چالش های پیش روی همه ما هر روز مخرب تر می شود. بنابراین نیاز به امنیت IT بیشتر احساس است. برون سپاری یکی از بهترین گزینه ها برای کسب و کارهایی است که توانایی محافظت از خود و مشتریان در برابر حملات سایبری و خرابی های فنی را ندارند. همچنین برون سپاری به یک شرکت معتبر و مطمئن می تواند استرس و نگرانی شما را از بین ببرد.

 

منبع:

www.preemo.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *