بهترین راه حل های IT برای کسب و کارهای کوچک

کسب و کارها برای پیشرفت و تحقیق و بررسی، ذخیره داده یا پیگیری معاملات روزانه خود به فناوری نیاز دارند. هکرها به طور پیوسته برنامه های مخرب بیشتری را برای حمله به هر سیستمی در شبکه که به طور کامل ایمن نیست، ایجاد می کنند. تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک خسارات زیادی را به خاطر هک شدن متحمل شده اند، اما با کمک خدمات پشتیبانی IT و راه حل های IT ای که ارائه می دهند می توان از این حملات مخرب جلوگیری کرد.

 

بهبود امنیت داده کسب و کارهای کوچک توسط راه حل های IT

امنیت داده یک جنبه مهم و اساسی برای هر کسب و کار کوچکی است، خصوصاً در فناوری مدرن امروزی که هک کردن بسیار متداول است. هر کسب و کاری می خواهد داده های خود را در برابر برنامه های مخرب توسعه یافته توسط هکرها برای حمله به سیستم آسیب پذیر درون شبکه و آسیب رساندن به داده ها، ایمن سازد. سیستم هایی که مستعد هک شدن هستند نه تنها بر داده ها بلکه بر اعتبار تجاری آن ها نیز تأثیر می گذارند.

 

ارائه پروتکل شبکه ایمن تر

پروتکل های شبکه مجموعه ای از قوانین و رویه ها هستند که ارتباطات شبکه در یک سیستم را کنترل می کنند. صاحبان کسب و کار می تواند بر داده های کاربر، نصب برنامه های جدید، احراز هویت پسورد، آنتی ویروس، ضد بدافزار و فایروال نظارت داشته باشند. همچنین، راه حل های IT به صاحب کسب و کار این امکان را می دهند تا از نصب برنامه های مخرب در سیستم جلوگیری کند و همچنین از دسترسی کارمندان به وب سایت های خاص که امنیت شبکه را تهدید می کند، جلوگیری کند.

بهترین راه حل های IT برای کسب و کارهای کوچک

کاهش downtime در سیستم

downtime زمانی است که سرور، کامپیوتر یا سایر دستگاه های الکترونیکی برای ارائه خدمات در دسترس نیستند و این امر منجر به وارد شدن ضرر و خسارت سنگینی به کسب و کارهای کوچک می شود. بیشتر کسب و کارها به دلیل عدم دانش کافی از فناوری قادر به حل مواردی مانند مشکلات ارتباطات اینترنتی، ایمیل و ارتباطات نیستند. راه حل های فناوری اطلاعات، رویکردی بسیار اندازه پذیر با مؤلفه نرم افزاری یا سخت افزاری بهتر، پشتیبان گیری امن و برنامه بازیابی بهتر ارائه می دهند. با وجود یک سیستم بهبود یافته، کسب و کار می تواند تمام تراکنش ها را به سرعت و بدون اینکه با خرابی سیستم روبرو شود انجام دهد.

 

سیستم پشتیبان گیری و خدمات بازیابی در راه حل های IT

داده ها مهمترین دارایی برای کسب و کارهای کوچک هستند زیرا هرگونه خسارت یا ضرر ممکن است منجر به بسته شدن کسب و کار شود.   یکی از راه حل های IT سیستم پشتیبان گیری است که اطلاعات مهم را کپی و ذخیره می کند تا در صورت بروز خسارت یا بلایای طبیعی بتوان آن ها را به سادگی بازیابی کرد. راه حل های IT  سیستمی ایجاد می کنند که در آن می توانید فایل ها، فولدرها یا کل سرورهای شبکه را بازیابی کنید. همچنین این سیستم از هرگونه تهدید امنیت سایبری که ممکن است به عنوان تهدید محسوب شود، ایمن است.

 

داشتن مشاور فناوری اطلاعات جهت کسب راه حل های IT در کنار کسب و کار شما بسیار مهم است، زیرا آن ها در این حیطه متخصص هستند. آن ها سیستم شبکه شما را در برابر ویروس یا هکرها ایمن می کنند و همچنین یک سیستم پشتیبان گیری برای بازیابی آسان داده ها در صورت خرابی و آسیب ایجاد می کنند. با کمک کارشناس فناوری اطلاعات، اکثر کسب و کارهای کوچک می توانند بدون مواجه شدن با مشکلی از پس فناوری پیشرفته و جذاب جدید برآیند.

 

منبع:

preemo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *