اهمیت تهیه نسخه پشتیبان | بکاپ از داده ها

داده های شما شاهرگ حیاتی کسب و کار شما است. این داده ها هر روز با آسیب پذیری های زیادی رو به رو می شود. شما باید تمام تلاش خود را برای محافظت از شرکت خود با استفاده از تهیه نسخه پشتیبان انجام دهید.

بسیاری از صاحبان کسب و کارها راه حل های مناسبی را برای اطمینان از ایمن بودن داده هایشان ارائه نمی دهند. آیا از خطراتی که داده های شما را تهدید می کنند آگاه هستید؟

 

خطراتی که داده های تجاری را تهدید می کنند در همه جا وجود دارند.

تهدیدها و آسیب پذیری ها همه جا در کمین شما هستند. هیچ کسب و کاری در برابر خطرات حملات سایبری، باج افزارها، ویروس های مخرب، کلیک یک کارمند روی لینک آلوده یا فاجعه های طبیعی که می توانند کامپیوترهای شما را تحت تأثیر قرار دهند، مصون نیست. تهدیدهای رو به رشدی که امروز داده های تجاری شما با آن رو به رو است را دست کم نگیرید.

مطمئناً، صاحب هیچ کسب و کاری نمی خواهد تصور کند که اتفاق بدی برای کسب و کارش رخ خواهد داد – و امیدوارم که هرگز با وضعیت ناخوشایندی که در آن داده های شما به خطر افتاده است رو به رو نشوید. اما به عنوان یک صاحب کسب و کار، می دانید که امید همیشه بهترین استراتژی نیست. واقعیت تلخ این است که به احتمال زیاد در دوره مدیریت کسب و کار خود در برخی از مواقع با یکی از این مسائل و مشکلات داده رو به رو خواهید شد.

اهمیت تهیه بکاپ از داده ها

مقابله با حملات باج افزاری با پشتیبان گیری

از اوایل سال ۲۰۱۶ روزانه ۴۰۰۰ حمله باج افزاری انجام شده است – %۳۰۰ افزایش نسبت به ۱۰۰۰ حمله باج افزار روزانه که در سال ۲۰۱۵ گزارش شده است.

قربانیان حملات باج افزاری فقط برای دسترسی دوباره به داده های خود تنها در سال ۲۰۱۵ بیش از ۲۴ میلیون دلار پرداخت کردند.

بیش از %۷۰ حملات باج افزاری، کسب و کارهای کوچک را هدف قرار می دهند.

کسب و کارهای کوچک و متوسط هدف اصلی باج افزار هستند، اما تنها %۲۴ بکاپ ها را به طور مرتب بررسی می کنند.

وقتی با سناریویی رو به رو می شوید که  تهیه نسخه پشتیبان ناموفق بوده و هفته ها کار از بین می رود، %۴۲ از متخصصان فناوری اطلاعات تن به پرداخت باج می دهند و امیدوار به بهبود شرایط هستند.

متخصصان فناوری اطلاعات از  تهیه  نسخه پشتیبان  به عنوان مؤثرترین محافظت در برابر تلفات و حملات باج افزاری استفاده می کنند.

 

از داده های خود محافظت کنید. از کسب و کار خود محافظت کنید.

به بیان ساده، شما نمی توانید از عهده ی تبعات از دست دادن داده های مهم تجاری بربیایید. از دست دادن داده ها پرهزینه و بسیار خطرناک است.

از آنجا که داده ها جز لاینفک کارها و اقدامات روزمره هر کسب و کاری است، انجام اقدامات پیشگیرانه برای تضمین امنیت داده های ذخیره شده و اطمینان از این که داده های شما همیشه در دسترس کسب و کار شما است، بسیار حیاتی است. عدم رعایت اقدامات احتیاطی مناسب، کسب و کار شما را در معرض خطر بیشتری برای از دست دادن دائمی داده ها و پیامدهای مخرب مرتبط با این امر قرار می دهد.

 

اگر با شرایط از دست دادن داده رو به رو هستید، بسیار مهم است که در اسرع وقت از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما برای کاهش خرابی در کسب و کار و بازیابی سریع و یکپارچه فایل ها، با کمترین هزینه مالی و بیشترین بهره وری، به ابزارها و سیستم های مناسب نیاز دارید.

شما می توانید از داده ها و کسب و کار خود با یک راه حل پشتیبان گیری قابل اعتماد محافظت کنید.

هر دقیقه بدون داده های کسب و کار شما پیامدهای جبران ناپذیری در پی دارد. برای اطمینان از اینکه وقت و هزینه خود را از دست نمی دهید ، راه حل پشتیبان گیری ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *